Przy przedszkolny punkt opieki dziennej

punkt-opieki

Przy Przedszkolny Punkt opieki dziennej dziecka to miejsce dla dzieci od 1 roku do 2,6 lat.

Punkt opieki jest otwarty
od 7.00 – 18.00 ( w godzinach przedszkolnych)

Godziny spędzane dziecka w Punkcie Opieki
ustalamy indywidualnie

Posiłki podobnie
ustalamy indywidualnie

Tu dziecko czuje się jak w domu

Wykwalifikowany personel pracujący z powołaniem i oddaniem zajmuje się maluszkami bawiąc z nimi, organizując zajęcia ruchowe czy plastyczne.

Dzieci wychodzą również na powietrze gdzie spacerują lub bawią się na placu zabaw. Nasze dzieci odpoczywają na leżaczkach drzemiąc przy muzyczce relaksującej lub przy czytanych bajeczkach przez „ciocię”. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie. Dzieci mają swoje oddzielne sale ale również mogą korzystać z sal przedszkolnych podczas nieobecności przedszkolaków w danych salach.

Grupa żłobkowa to dobre rozwiązanie dla rodziców którzy chcą posłać swojego malucha do przedszkola ograniczając mu stres przy kolejnej zmianie lokalizacji, pań, otoczenia. Od 2,6 r lat dzieci przechodzą do przedszkola do grupy maluchów.

U nas Państwa dzieci dostaną wiele miłości i czułości, staramy się zminimalizować rozłąkę z rodzicami oraz pomóc w wychowywaniu, kształtowaniu osobowości małego człowieka .

Zapraszamy do kontaktu, zapisy trwają :)