Porady psychologiczno- pedagogiczne dla dzieci i rodzin

W placówce prowadzimy porady psychologiczno-pedagogiczne dla naszych przedszkolaków jak i rodziców

Porady te są prowadzone przez doświadczonych specjalistów: psychologa, pedagoga, logopedę służących pomocą dzieciom poprzez dokonywanie diagnoz oraz stosowanie specjalistycznych form pomocy bezpośredniej min tj. wywiad z rodzicami, konsultacje, testy psychologiczne, pedagogiczne, otwarte rozmowy.

Czas rozwoju małego człowieka, kształtowania jego osobowości, przechodzenie buntów 2 latka, 3 latka to okres ciężki nie tylko dla dziecka jak i dla rodziców…Następne lata do 6 roku życia to nauka wszystkiego i akceptacja siebie.


  • Jak dać dziecku jak najwięcej?
  • Jak mówić by nas słuchało?
  • Jak słuchać by do nas mówiło?
  • Jak reagować i nie wychowywać bez stresowo?
  • Jak radzić sobie z problemami życia codziennego?

Na te jak i na wiele innych pytań pomogą Państwu odpowiedzieć i wyjaśnić nasi specjaliści.

Masz wątpliwości, pytania, chcesz się poradzić a może tylko „wygadać”?

Zapraszamy do współpracy